Srebrna biżuteria dla dziecka - idealny prezent!

Biżuteria dla dzieci - piękne kolczyki srebrne, najmodniejsze wzory

Coraz popularniejsza staje się biżuteria dla dzieci. Złote kolczyki dla dziewczynki, kolorowe kolczyki z różnymi kamieniami, srebrne kolczyki to świetny pomysł na prezent nie tylko z okazji komunii ale również w przypadku innych uroczystości takich jak urodziny, czy pierwszy dzień szkoły.

Dla dziecka Jest 14 produktów.

Aktywne filtry

Kolorowe kolczyki czy może złote kolczyki dla dziewczynki?

Najpopularniejsze są oczywiście srebrne kolczyki dla dzieci, jednak nie wszystkie dziewczynki mają przekłute uszy. Dlatego mogą to być delikatne wisiorki czy pierścionki.

Jak wiadomo w przypadku gdy są to kolczyki dla dziewczynki dobrze by zdobione były kolorami. Dziewczynki gustują głównie w kolorach zbliżonych do czerwieni, różu czy fioletu, dlatego mogą to być kolczyki z kryształami czy cyrkoniami.

Sam kruszec to może być zarówno srebro, jak i mogą to być złote kolczyki. W naszym sklepie kolczyki w złotym kolorze to kolczyki srebrne pozłacane - gdzie mamy dwie warstwy złota, praktycznie nieścieralne, także służyć będą na długi czas - nawet w ekstremalnych warunkach życia dziewczynki w wieku 4-8 lat :)

Srebrne kolczyki - elegancja od najmłodszych lat

Delikatne kolczyki srebrne dla dziewczynek to subtelna elegancja dla dziecka. Mogą być to kolczyki na bigiel angielski lub na sztyft, a także jeśli jest taka wola dziecka to i modele z wiszącymi kolczykami. Bezpieczne zapięcie sprawdzi się w zależności od preferencji zakładania i noszenia przez dziecko.

Klasyczne słupełki, czy okrągłe, subtelne kolczyki z kamieniami - oczywiście z najwyższej jakości materiałów to produkty, które idealnie sprawdzą się dla dziewczynek i będą cieszyć małe serduszka.

Jaka biżuteria na prezent dla dziewczynki?

Wybór odpowiedniego prezentu rozpoczyna się wraz z narodzinami dziecka. Idealne prezenty na chrzciny to srebrne smoczki czy srebrne łyżeczki które chronią dzieci przed pleśniawkami. A wiemy jak ważne jest bezpieczne wychowywanie takiego malucha i odpowiednie produkty.

Te produkty ze srebra z pewnością sprawdzą się dla dzieci ale nie będą ich ubierać tak jak kolczyki ze złota czy srebra - lub te zdobione przez kamienie naturalne, cyrkonie czy kryształy.

Jeżeli szukamy prezentu na urodziny, na święta dla dzieci kolczyki będą bezpiecznym wyborem jeśli już dziewczynka może je nosić. I to chyba niezależnie czy będzie to srebro czy różowe złoto, gładkie czy zdobione przez kamienie, z pewnością obdarowywanej się spodoba, gdyż będzie czuła się bardziej dorosła.

Kolczyki dla dziewczynki - wybrać klasykę, nowości i jakie zapięcie?

W przypadku biżuterii dla dzieci ważne mogą być też kształty. Motylki, pszczółki tudzież inny motyw ze srebra czy złota, zdobione przez dodatkowe kamienie to z pewnością często wybierane przez najmłodszych produkty. Jednak wybierając taki produkt jak biżuteria dla dziecka warto wybrać w ofercie coś bardziej uniwersalnego, tak by służyło na dłużej.

Dzieci z pewnością nie zwracają na to uwagi, ważne jest w jakim będzie kształcie kamień i jego kolor, motyw czy wiszące czy na sztyfcie.

Bezpieczeństwo dzieci przede wszystkim

Pamiętajmy, że istotne jest z czego biżuteria jest wykonana, żeby nie było niklu czy innych uczulających elementów, dlatego warto wybierać bezpieczne produkty, które sprzedaje jubiler czy producent biżuterii, który wie czego użył do jej produkcji. Jaki był to surowiec, kamień, czy zapięcie jest bezpiecznie przygotowane, czy sztyft nie zrobi krzywdy.

Biżuteria z pewnego źródła nie będzie problemem dla uszu (nie wywoła infekcji uszu czy jakiegoś zapalenia) a także wysypki. Niezależnie czy będzie to zapięcie na bigiel angielski czy sztyft (w ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystkie również w nowościach czy promocjach).

I taką warto wybierać dla dzieci, dlatego zachęcamy do naszej oferty a obdarowana młoda dama na pewno będzie zadowolona. Wszystko z głową i bezpieczeństwem dziecka - to złota zasada kiedy wybieramy kolczyki złote (również różowe złoto).