Sygnet srebrny eleganckim dodatkiem - pierścionek, sygnety męskie srebrne

Męski sygnet ze srebra - najlepsze oferta tylko w Polcarat Design

Eleganckie sygnety srebrne to duma każdego mężczyzny ceniącego sobie elegancję i szyk. Męski sygnet to elegancki dodatek do garderoby, a srebro 925, najczęściej oksydowane daje tutaj niesamowity efekt. 

Biżuteria dla mężczyzn to zazwyczaj różnego rodzaju wisiory od krzyżyków, przez symboliczne wzory aż po symbol czaszki. Często też może to być grawerunek bransoletki lub inny grawer na materiale jakim jest srebro lub złoto.

Sygnety Jest 37 produktów.

Aktywne filtry

Elegancki sygnet srebrny - pierścień ozdobny dla pana ceniącego elegancję

Jednak palec musi zdobyć sygnet męski. To obowiązkowy akcent garderoby i element biżuterii, który wzbogaci garderobę. Pierścionki dla mężczyzn to nie jest takie wielki wybór jak w przypadku kobiet, lecz jeżeli pan chce nosić sygnet ze srebra, to zawsze znajdzie coś dla siebie. 

W naszej ofercie jest to zarówno sygnet z orłem, oryginalny sygnet męski gdzie zdobienie daje onyks lub krzem, czy w innym przypadku cyrkonia. Takie ozdobny pierścień wykonany ze srebra to naprawdę wyrazisty szlachetny akcent, który doda jakości naszej stylizacji. 

Sygnet męski srebrny - oryginalny sygnet z orłem 

Biżuteria dla mężczyzn często wiąże się z jakimś herbem lub elementem patriotycznym. Często na różne okazję w wojsku sygnet jest prezentem. Dlatego srebrne sygnety w naszym sklepie często mają zdobienie w postaci orła w koronie, buławy czy innych elementów patriotycznych.

Jest to wręcz symboliczna ozdoba wśród mężczyzn ceniących sobie takie wartości. W tym przypadku jest to nie tylko funkcja ozdobna ale też manifest.

Biżuteria dla mężczyzn z kamieniem - sygnet męski i onyks lub cyrkonia

Element stylu i elegancji czyli elegancki sygnet męski może być przyozdobiony w kamień. Inaczej niż w przypadku np. orła, tutaj biżuteria męska musi być większa i bardziej eksponowana, gdyż zdobiona kamieniami szlachetnymi lub syntetyczną cyrkonią w kolorze czarnym lub białym.

Taki elegancki dodatek może podkreślić stylizację, więc warto sprawdzić taką opcję np. na palcu serdecznym. W ofercie naszego sklepu jest duży wybór sygnetów, gdzie kruszec to srebro a dodatkowo może być do tego kamień. I to nie tylko onyks, krzem czy cyrkonia ale także lapis lazuli czy labradoryt.

Pierścionek i jego rozmiar czyli jaki nosić sygnet.

Standardowo dla Panów przygotowujemy rozmiary jubilerskie od 17 do 33. Na życzenie klienta moglibyśmy przygotować większy lub (jeśli motyw przedni nie jest zbyt duży) mniejszy. Standardowy, średni palec to ok 23-26 według rozmiarówki jubilerskiej.

Niestety nie mamy regulowanych sygnetów gdzie rozmiar jest dowolny ale mamy na tyle szeroki wybór, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Także warto szukać i wybierać coś dla siebie. 

Biżuteria męska na palec - srebro 925

W przypadku naszego sklepu jest to zawsze biżuteria srebrna próby 925. Tyczy się to kategorii zarówno sygnety srebrne jak i biżuterii dla Pań. Nie proponujemy biżuterii, gdzie produkty są wykonane ze złota lub elementów takich jak stal. Zawsze jest to srebra, które może być oksydowane, rodowane lub  pozłacane (pokrywane dwoma warstwami złota).

Jednak oferować będziemy zawsze biżuterię srebrną, także w naszym sklepie są wyłącznie srebrne sygnety męskie - tylko z tego kruszcu. Każdy zakup można uzupełnić o elegancki element damski, co potwierdza nasze wszechstronne podejście do klienta.