W naszej ofercie znajdują się wyroby z samego srebra, jak też pokryte złotem lub rodem; zdobione cyrkonią, kryształami Swarovskiego, bursztynem oraz szeroką gamą innych kamieni ozdobnych.

Początki działalności sięgają roku 1984, kiedy to Paweł Jażdżewski założył warsztat jubilerski. Już wtedy narodziła się nazwa Polcarat - z ważnym przedrostkiem pol- oznaczającym biżuterię rodzimą, wykonaną na terenie Polski. Polcarat Design Dorota Jażdżewska, prowadzony przez Dorotę Jażdżewską to kontynuacja wieloletniej pracy kierowanej umiłowaniem do piękna biżuterii.

Wyroby, które wychodzą spod rąk naszych specjalistów charakteryzują się ciekawym wzornictwem i solidnym wykonaniem. W trakcie produkcji troszczymy się o każdy detal, nieustannie kontrolując estetykę i jakość. Równocześnie dbamy o zastosowanie praktycznych rozwiązań, tak by piękna biżuteria była wygodna i trwała.

Na bieżąco urozmaicamy naszą ofertę, czerpiąc inspirację z aktualnych trendów mody. Nasza linia produkcyjna zawsze otwarta jest na zmiany i nowe rozwiązania. Tym samym cenimy sobie również klasykę, wzory, które od lat cieszą się uznaniem i urzekają swoją ponadczasowością. W efekcie tworzymy biżuterię, dzięki której nasze Klientki czują się wyjątkowo i która subtelnie podkreśla ich piękno.

Biżuteria wykonana przez Polcarat Design Dorota Jażdżewska zdobi dziś salony jubilerskie w różnych zakątkach świata. Nasze wyroby zdobyły uznanie na wystawach targowych w Nowym Jorku, Miami, Las Vegas, Bangkoku, Kuala Lumpur i Hong Kongu. Od wielu lat współpracujemy z klientami poza granicami Polski.

Naszym atutem jest bogaty asortyment oraz jakość wykonania.

Wszystkie wyroby dostępne w sklepie internetowym Polcarat Design są produkowane w naszej siedzibie w Rumi. Daje to Państwu możliwość zamówienia chwilowo niedostępnej biżuterii lub skompletowania całego zestawu z danej linii produktów.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu