Biżuteria na 40 urodziny. Idealne prezenty na wyjątkową uroczystość

Biżuteria na 40 urodziny - kolczyki, pierścionek a może bransoletka? Co wybrać?

Czterdzieste urodziny to okrągła okazja, którą trzeba odpowiednio uczcić. Nie ważne czy szukasz prezentu dla siebie czy czegoś, co możesz podarować bliskiej osobie, biżuteria będzie zawsze świetnym wyborem.

Biżuteria na 40 urodziny Jest 15 produktów.

Aktywne filtry

Zbliżają się 40 urodziny ważnej dla Ciebie osoby, a Ty zastanawiasz się, co jej kupić? Prezent z okazji 40-tki musi robić świetne wrażenie i właśnie dlatego biżuteria będzie zawsze dobrym wyborem. Takie urodziny wymagają odpowiedniej oprawy, a biżuteria srebrna z naszej oferty na pewno ją zapewni.

Produkty srebrne idealnie nadają się na prezent, ponieważ szeroki wybór gwarantuje zadowolenie osoby, którą chcesz obdarować.

Dlaczego biżuteria z okazji 40 urodzin jest dobrym pomysłem?

Spieszymy z listą mocnych argumentów!

Duży wybór sprawia, że prezenty będą idealnie dobrane. Możesz wybrać kolczyki, pierścionek lub bransoletkę a może zdecydujesz się na wszystkie te ozdoby? Komplet z pewnością ucieszy jubilatkę jeszcze bardziej! W ofercie mamy również biżuterię męską. Dla panów z okazji 40 urodzin biżuteria też będzie świetnym i nietuzinkowym pomysłem. Dzięki temu, że mamy w ofercie wzory klasyczne i nowoczesne dobierzesz produkty do każdego stylu.

To prezent, który zostanie na długo, jest trwały i ponadczasowy! Prezent na 40 urodziny może cieszyć przy wielu innych okazjach.

Prezent z okazji 40 - czym się kierować?

Jeśli już zdecydujesz, że chcesz podarować jubilatce lub jubilatowi biżuterię srebrną kieruj się kilkoma zasadami, żeby mieć pewność, że wybierzesz prezent idealny. Urodziny, a zwłaszcza 40 urodziny to okazja wyjątkowa, więc warto się do niej dobrze przygotować.

Wśród wielu produktów należy wybrać taki, który spełni oczekiwania. Z naszym poradnikiem na pewno dokonasz dobrego wyboru.

  1. Dowiedz się, jakiego rodzaju biżuterii potrzebuje jubilatka czy jubilat lub o czym aktualnie marzy. Kolczyki, pierścionek, sygnet, naszyjniki a może broszka? Prezent na 40 urodziny powinien być wyjątkowy, a piętnasty naszyjnik może już tak nie cieszyć.
  2. Zastanów się czy wybrać pojedynczy element czy cały zestaw?
  3. Ustal jakiej ceny się trzymać. To ułatwi poszukiwania.
  4. Określ jak bardzo zdobione mają być srebrne przedmioty. Z kamieniem, cyrkonią, a może samo srebro?
  5. Upewnij się co do rozmiaru i gabarytów wybranej biżuterii.
  6. Określ styl, jaki ma mieć wybrana biżuteria.

Stosowanie się do tych zasad ułatwi wybór najbardziej trafnego prezentu na 40 urodziny. Pierścionek, kolczyki czy bransoletka - odpowiedz na powyższe pytania i bądź spokojna o wybór.

Prezent na 40 urodziny - jak sprawić by ten dzień był wyjątkowy?

Żeby prezent na 40 urodziny cieszył oko od pierwszej chwili ważny jest sposób zapakowania i oczywiście samego wręczenia. Takie okazje wymagają odpowiedniej oprawy. Może zaplanujesz imprezę niespodziankę? Albo zapakujesz prezent w pudełko śniadaniowe, by ukochana osoba miała niespodziankę tuż po przyjściu do pracy?

Oczywiście biżuterię wspaniale jest wręczyć podczas romantycznej kolacji. Taka oprawa z okazji 40 urodzin z pewnością spotka się z uznaniem. Czterdzieste urodziny można świętować na wiele sposobów. Jeśli zdecydujesz się kupić komplet biżuterii ze srebra może będziesz wręczać go etapami? Jak?

Jeśli to biżuteria na 40-tkę dla kobiety to:

a) kolczyki możesz podarować na dobry początek dnia (lub nawet podzielić parę na dwa osobne wręczenia!),

b) łańcuszek razem z czekoladką wręcz tuż po pracy,

c) pierścionek schowaj do kosmetyczki tuż przed wyjściem na kolację,

d) dobrym miejscem do wręczenia bransoletki będzie z kolei już sama kolacja i pyszny deser!

Oczywiście kolejność możesz zmienić wedle uznania. Ale jedno jest pewne - tak wręczonych prezentów nie da się zapomnieć! Zwłaszcza, gdy biżuterię najwyższej jakości połączysz z tak oryginalnym sposobem wręczania.

Jeśli to prezent na 40 dla mężczyzny możesz zainspirować się powyższym opisem lub np.:

a) sygnet z okazji 40 urodzin możesz przypiąć do kluczyków do auta i zaprosić jubilata na przejażdżkę w wymarzone miejsce. Ciekawe jak szybko się zorientuje?

b) wisiorek i łańcuszek dołącz do zaproszenia na romantyczną kolację. Najlepiej, żeby pasował do wieczornej stylizacji, by od razu mógł cieszyć!

Biżuteria na 40 urodziny - jak się zdecydować?

Wybierz kolczyki, jeśli chcesz żeby prezent był praktyczny i niezbyt zobowiązujący. Pierścionek to dobry wybór, jeśli masz pewność co do rozmiaru. Bransoletka sprawdzi się, jeśli szukasz biżuterii, która będzie uzupełnieniem wielu stylizacji.

Pamiętaj, nie liczy się ilość, ale przede wszystkim jakość. Nie ważne czy wybierzesz pojedynczy srebrny produkt czy zdecydujesz się na któryś z naszym kompletów, najważniejsze, żeby prezent dobrać do jubilata lub jubilatki. Jaka to będzie biżuteria? Mamy nadzieję, że z naszymi podpowiedziami łatwiej będzie Ci dokonać wyboru.

A teraz zamknij oczy i wyobraź sobie twarz ukochanej osoby, gdy dostaje od Ciebie prezent. Jest szczęśliwa? Świetnie!  Nic dziwnego, na pewno podarujesz jej wspaniały prezent na 40 urodziny!

Biżuteria na 40 z pewnością będzie cieszyć także przy każdych kolejnych urodzinach i innych okazjach. Czy to nie prezent idealny?