Pierścionki pozłacane - biżuteria srebrna pozłacana

Pozłacane pierścionki srebrne

Srebro pozłacane to coraz popularniejsza biżuteria, gdzie mamy wykorzystany kruszec - srebra, które jest dodatkowo złocone. Wygląda to jak złoto a jest zdecydowanie tańsze, no i nie jest to platsik czy stal a srebro pozłacane, także również jest to szlachetna biżuteria.

Pierścionki pozłacane Jest 3 produktów.

Aktywne filtry

Srebro pozłacane najwyższej jakości

Srebro pozłacane w przypadku naszych wyrobów, takich jak pierścionki pozłacane to dwie warstwy złota - 18 i 23 karaty. Sprawie to, że srebrny pierścionek z taką warstwą złota jest praktycznie nieścieralny i kobiety dłużej mogą cieszyć się z noszenia takiej biżuterii.

Delikatne a zarazem efektowne, nie tylko srebrne pierścionki ale i bransoletki czy kolczyki w wersji pozłacanej mają swój niepowtarzalny urok. Taki mariaż srebra i złotka sprawdza się doskonale w biżuterii, a modele z cyrkoniami, kryształami czy zdobione kamieniami szlachetnymi prezentują się zjawiskowo i taki np. pierścionek srebrny - wzbogacony o złoto - podkreśla kobiecość.

Srebrne pierścionki można złocić

Pozłacane pierścionki podobnie jak ich odpowiedniki rodowane czy oksydowane pokrywane są warstwą - w tym przypadku jest to złoto. Zatem jeżeli pierścionek srebrny jest rodowany czy oksydowany to również jego srebro może w wersji pozłacanej.

Pierścionek srebrny np. z kamieniami szlachetnymi będzie wyglądał trochę bardziej nowocześni niż jego odpowiednik gdy jest to srebro pozłacane. Lepiej sprawdzi się też do wakacyjnej opalenizny i tu również biżuteria podkreśla kobiecość. Jednak złoto to klasyka i synonim luksusu, dlatego też pozłacane pierścionki zawsze będą pozycjonowane wyżej od kategorii pierścionki srebrne.

Pierścionek srebrny a złoty

W naszej kolekcji biżuterii oczywiście więcej jest pierścionków srebrnych niż tych zdobionych złotem, jednak staramy się na bieżąco rozszerzać ofertę, tak by kobiety, które preferują produkty z biżuterią złotą również mogły świecić pełnym blaskiem.

Bransoletki, kolczyki czy pierścionki w ofercie Polcarat Design to zawsze srebro próby 925. Dodatkowo jeżeli wybieramy ozdobę, gdzie jest to srebro pozłacane to mamy do czynienia z dwiema warstwami złota, gdzie w takiej sytuacji wykorzystywane jest jako dodatek złoto 18-karatowe i 23 karatowe. Pozwala to na ładny kolor (nadaje pięknej złocistej barwy), oraz dba o jakość.

Dzięki temu taki zakup cieszy niezależnie czy są to produkty na rękę (bransoletki), na uszy (kolczyki) czy na dłonie (pierścionki).

Niepowtarzalne wzory, delikatny motyw i idealny prezent

Powyższe można połączyć wybierając z kolekcji pierścionki pozłacane. Sami tworzymy wzory, i staramy się by mimo swojej delikatności były to modele efektowne i nadawały się na wyjątkowy prezent, pokazujący charakter i serce wręczającej upominek osoby.

Takie ozdoby w naszym sklepie można wybrać z łatwością, a gdy biżuteria jest akurat w magazynie to wyjątkowo szybko - niezależnie od rozmiaru - dociera do zamawiającego.

Srebro pozłacane w przypadku gdy z kolei nie ma go w naszym magazynie to czas realizacji wynosi ok. miesiąca (na np. pierścionki srebrne czy kolczyki to ok. 2-3 tygodnie). W przypadku złota, te modele są przygotowywane dłużej - dochodzi czas na złocenie biżuterii.

Pierścionki z kamieniami szlachetnymi czy może gładkie?

Delikatne pierścionki pozłacane to zazwyczaj te, niezdobione przez żaden kamień. Gładki srebrny pierścionek wzbogacony o złoto może zachwycić kobiety nie zważając na preferencje jeśli chodzi o wzór czy model.

Biżuteria bez kamieni jest po prostu bardziej uniwersalna i może być wykorzystywana przez kobiety w codziennym użytku jak i świecić blaskiem gdy mamy do czynienia z okazją wyjątkowo istotną lub wybieramy się gdzieś na wieczór i potrzebny jest nieszablonowy dodatek.

W naszej ofercie staramy się przygotowywać biżuterię zarówno z samym złotem jak i ozdoby z cyrkoniami czy innymi kamieniami. W takiej sytuacji - gdy mamy do czynienia z samym złotem, ważne by tej biżuterii było więcej niż jedna sztuka. Generalnie może to być np. pierścionek i do kompletu kolczyki lub wisiorek. Wtedy stylizacja czy kolekcja będzie pełniejsza.

Gdy ozdobę wzbogacimy o kamień będzie ona natomiast bardziej zwracająca uwagę i z pewnością wystarczy tylko jeden produkt aby zachować niebanalny styl.