Biżuteria męska

Biżuteria dla mężczyzn - ważny element garderoby

Biżuteria kojarzy nam się z damską częścią garderoby, której jest zazwyczaj nieodłącznym elementem. Zwykle dopełnia ona stylizację, jest jej eleganckim wykończeniem. Może być ona również wyrazem wartości, uczuć czy przekonań. Wszystkie wymienione role spełnia również biżuteria męska.

Biżuteria męska Jest 52 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria męska - ogniem i mieczem

Panowie od zarania dziejów sięgają po zdobne dodatki do garderoby. Nie ma znaczenia czy chodzi o naszyjnik z kości zwierząt sprzed 100 000 lat, o wysadzany diamentami i kamieniami szlachetnymi wisior królewski czy o szlachecki sygnet noszony chętnie w czasach renesansu - historia biżuterii dowodzi, że jej korzenie są typowo męskie.

Nawet w popularnych produkcjach filmowych jak Potop czy Ogniem i Mieczem widzimy całe ręce zdobione pierścieniami zamożnych szlachciców, książąt czy królów. Zatem biżuteria męska od lat ma się dobrze. W dzisiejszych czasach wydawać by się mogło, iż biżuteria męska  ogranicza się jedynie do zegarka, obrączki ślubnej oraz ewentualnych spinek do krawata. Jest to jednak częściowo prawdą. W powszechnym użyciu są bowiem męskie bransoletki, sygnety czy noszone na łańcuszku zawieszki.

Jaka biżuteria męska jest modna?

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór srebrnych elementów biżuterii męskiej. Każda zakupiona u nas rzecz wykonana jest ze srebrna próby 925. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się męskie sygnety.  Wielu Panów wybiera sygnety gładkie, proste, z ornamentem lub bez.

Są i jednak tacy, którzy preferując wyższy poziom elegancji, sięgają po sygnety ze zdobieniem w postaci kamienia. Wówczas mamy do zaproponowania sygnety męskie z cyrkonią (białą lub czarną), krzemem lub onyksem. Grupą , która ze względu na swoją popularność zasługuje na szczególną uwagę to sygnety patriotyczne.

Męskie sygnety - znak czasów

Wybierać możemy spośród ponad 10 różnych modeli z których każdy jeden zachwyca drobiazgowym wykonaniem i precyzyjnym odwzorowaniem szczegółów takich jak np. godło, symbol "Polski Walczącej", napisy "Bóg, Honor, Ojczyzna".  Każdy z sygnetów, z kategorii biżuteria męska, można zamówić w dowolnym rozmiarze, który jeśli nie jest znany - najlepiej sprawdzić u dowolnego jubilera. 

Czas oczekiwania na zamówiony rozmiar sygnetu wynosi z reguły 2 tygodnie za wyjątkiem przypadków, gdy rozmiar dostępny jest od ręki i wówczas sygnet wysyłany  jest w ciągu 2 dni roboczych.

Biżuteria patriotyczna - wisiory i sygnety


Kontynuując  temat męskiej biżuterii patriotycznej, nie można nie wspomnieć o wisiorkach w kształcie orła z polskiego godła. Do wyborów mamy "orzełki" srebrne nieoksydowane  (jasne), "orzełki" srebrne oksydowane oraz "orzełki" pozłacane, w których srebro próby 925 pokrywane jest dwoma warstwami złota. Dodatkowo zróżnicowane są one pod względem wielkości: małe, średnie oraz duże.

Są one nie tylko piękną ozdobą, ale też wyrazem naszych uczuć i patriotycznych przekonań.  Alternatywą są również drobne wisiorki z archetypem dzisiejszego godła - orzełkiem z dynastycznego herbu Piastów (Orzeł Piastowski), krzyżyki w wkomponowanym herbem, kotwice "Polski Walczącej" czy wisiorki  wzorowane na żołnierskich "nieśmiertelnikach". Niewielka waga i rozmiary którejkolwiek z tych zawieszek kontrastują z wagą symbolu jaki niesie.

Elegancka biżuteria męska na prezent

Ostatnim elementem męskiej biżuterii dostępnym w naszym sklepie są srebrne spinki do mankietów zdobione bursztynami bałtyckimi. Jest to interesująca propozycja na prezent dla eleganckiego mężczyzny lubiącego nieszablonowe podarunki .

Każdy element zakupionej w sklepie męskiej biżuterii srebrnej jest pakowany w ozdobne pudełeczko, dzięki czemu może być gotowym do wręczenia prezentem. Jest to oczywiście usługa nieodpłatna.

Biżuteria projektowana specjalnie dla mężczyzn


Każdy z proponowanych przez nas elementów męskiej biżuterii został zaprojektowany i stworzony w siedzibie naszej firmy w Rumi. Mając niespełna 40 lat doświadczenia w tworzeniu srebrnej biżuterii, staramy się, aby była ona wykonana z najwyższą możliwą precyzją i dbałością.

Dzięki temu otrzymują Państwo produkt, tutaj akurat z kategorii biżuteria męska, o najwyższej jakości, przeznaczony do noszenia przez długie lata. Tym zaskarbiamy sobie zaufanie, lojalność i dobre opinie naszych klientów. A w razie ewentualnych uwag czy pomocy pozostajemy zawsze do dyspozycji.

Zatem biżuteria męska w naszym sklepie internetowym to sygnety, wisiorki oraz spinki do mankietów, zarówno gładkie jak i z kamieniami. Zarówno klasyczna, okazjonalna jak i patriotyczna na specjalne okazje. Spory wybór i najwyższa jakość to cechy kategorii biżuteria męska w Polcarat Design.