Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii (więcej informacji).
Wyłączenie plików cookies może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu lub ograniczyć jego dostępność.



zamknij
Srebrny oksydowany wisiorek z kryształem Swarovski W 2075
  • -7%
  • Srebrny oksydowany wisiorek z kryształem Swarovski W 2075
  • Srebrny oksydowany wisiorek z kryształem Swarovski W 2075

Srebrny oksydowany wisiorek z kryształem Swarovski W 2075

72,36 zł
67,29 zł - 7%
Kolor
  • Siam
  • Scarabaeus
Ilość
Dostępny w magazynie

Wisiorek ze srebra próby 925 zdobiony kryształem Swarovski 4320 Fancy Stones Scarabaeus (Nowość w ofercie Swarovskiego!) lub klasyczny czerwony Siam. Kryształ Scarabaeus inspirowany pancerzem chrząszcza o tej samej nazwie zachwyca feerią barw, gdzie dominującym kolorem jest zielony , przechodzący gdzieniegdzie w róż czy fiolet.

Wykonany ze srebra próby 925 wisiorek zdobiony kryształem Swarovski w kolorze Scarabaeus, będącym nowością w ofercie. Barwa kamienia inspirowana jest pancerzem chrząszcza skarabeusza - i podobnie jak on, kryształ zdominowany jest przez różne odcienie zieleni z przebłyskującymi gdzieniegdzie różem i fioletem. Oryginalna i wyrazista oprawa kamieni wydobywa z nich blask i piękno. Kryształy lśnią cudnie w świetle słonecznym i sztucznym. Do kompletu w sklepie dostępne są kolczyki, z którymi stworzy on niepowtarzalny zestaw.

Model dostępny jest też z klasycznym czerwonym kryształem Swarovskiego - Siam. Idealnie wpasuje się on do czerwonej kreacji, zdobiąc sukienkę, garsonkę czy inną stylizację w tym ognistym kolorze.

W naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie produkty polskie - zaprojektowane i precyzyjnie wykonane w siedzibie naszej firmy w Rumi. Będąc od 30 lat rodzimym producentem biżuterii staramy się, aby wykonana była ona z najwyższą precyzją, starannością i służyła ciesząc oko wiele lat.

waga: 6,1 g
wymiary: długość wraz z zawieszką 4,3 cm, szerokość ok. 3,3 cm
kamień: kryształ Swarovski Elements Fancy Stones #4320  Scarabaeus, wymiary kryształu: 14 mm x 10 mm lub Swarovski Siam w tych samych wymiarach.

W-2075
4 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: