Pierścionki srebrne z Turkusem w Polcarat Design

Pierścionki srebrne z turkusem - chcesz mieć błękit morza w rękach? Wybierz ten kamień!

Turkus urzeka kolorem. Ten kamień przyciąga wzrok i doskonale nadaje się na prezent dla niepoprawnych marzycieli. Pierścionek z turkusem to gwarancja dobrego samopoczucia przez cały rok.

Turkus Jest 11 produktów.

Aktywne filtry

Srebrny pierścionek z turkusem to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie żywe, energetyczne kolory i kocha błękit wody. Srebrna biżuteria z tym kamieniem przez cały rok pozwala wracać myślami do przyjemnych letnich momentów. Bez względu na to czy turkusowy kojarzy Ci się z wodą czy kolorem wakacyjnego nieba.

Turkus zwiększa kreatywność osoby, która go nosi, pomaga osiągnąć emocjonalną równowagę i pozytywnie nastraja swojego właściciela. Turkusowi przypisuje się także właściwości lecznicze.

Jego inną nazwą jest kalait.

Dlaczego srebrny pierścionek z turkusem to dobry wybór? 

Pierścionek to biżuteria srebrna, którą od razu widać. Ozdabia nasze dłonie i "wysyła" komunikat do naszego otoczenia - pokazuje, jakie dodatki lubimy, w jakim kolorze czujemy się dobrze, czy jesteśmy pełni energii czy tez dziś mamy nieco mniej energii i bardziej zachowawczy styl biżuterii.

Dzięki turkusowi w pierścionku możesz każdego dnia roku emanować wakacyjną energią. takiej biżuterii nigdy dość!

Srebro i turkus to idealny duet na jesienne dni. Srebro pięknie ozdobi dłonie, a turkus będzie wisienką na torcie, która przysporzy Ci wielu komplementów.

Pierścionek srebrny - w jakim stylu będzie najlepszy?

Możesz zdecydować się na pierścionek ze srebra, który będzie dodatkowo bogato zdobiony. Taka srebrna biżuteria na pewno sprawdzi się, jeśli cenisz sobie wyraziste ozdoby. Jeśli tak jest, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Błękitny lub zielony turkus to kamień, który równie dobrze będzie prezentował się w minimalistycznym wydaniu.  Na taką wersję możesz zdecydować się, jeśli będziesz chciała uzupełnić pierścionek i wybierzesz srebrne kolczyki, które stworzą zestaw.

Zanim zdecydujesz się na konkretny model weź pod uwagę:

  •     jak często będziesz chciała nosić pierścionek z turkusem,
  •     czy masz kolczyki, które będą do niego pasować?
  •     czy masz ubrania, które będą dobrze prezentować się w połączeniu z turkusem?
  •     czy dużo piszesz na klawiaturze (jeśli tak, polecamy nieco mniej okazałe modele).

Pierścionek z turkusem - jak dobrać rozmiar?

Wybór rozmiaru jest kluczowy, jeśli chcesz czuć się komfortowo. Najważniejsze, żeby pierścionek nie zsuwał się z palca podczas codziennych czynności. Oczywiście nie powinien także palca uciskać.

Jaki obwód powinien mieć w takim razie pierścionek z turkusem?

Gdy zakładasz go na wybrany palec pierścionek powinien z lekkim oporem przechodzić przez najszerszą część palca, a tuż za nią luźno opaść. Najszersza kostka palca powinna lekko blokować pierścionek, nie możesz się jednak siłować, by go przełożyć.

Żeby dobrze zmierzyć rozmiar, jaki powinien mieć pierścionek srebrny z turkusem wybierz wieczór, wtedy nasze dłonie są nieco większe po całym dniu. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której pierścionek mógłby uciskać cię popołudniami, podczas gdy rano byłby idealny.

Ważna jest też temperatura. Najlepsza do pomiaru biżuterii jest ta umiarkowana, gdy nie jest ani gorąco ani zimno.

Jak zmierzysz obwód palca, by pierścionek z turkusem był dobry?

Przygotuj miarkę krawiecką lub kawałek sznurka. Owiń nimi wybrany palec, niech miarka luźno przylega, ale nie ściska palca. Wynik porównaj z obwodami wewnętrznymi poszczególnych rozmiarów.

Drugi sposób to zmierzenie już istniejącego pierścionka. Oczywiście, jeśli jego rozmiar jest dobrze dobrany, a Ty zmierzysz go bardzo dokładnie.

Co robić, by biżuteria, której ozdobą jest turkus zachowała swój blask na długo?

Pierścionek z turkusem długo będzie cieszył Twoje oczy, jeśli odpowiednio o niego zadbasz. Minerały nie lubią towarzystwa innych kamieni, dlatego doradzamy, by pierścionek z turkusem przechowywać osobno, np. w woreczku z delikatnego materiału. Nie będzie zajmował miejsca, a Twoja biżuteria będzie bezpieczna.

Biżuteria, której elementem jest turkus nie lubi wysokich temperatur. Zimą przechowuj ją z dala od kaloryfera, latem od bezpośredniego słońca.

Pierścionek zdejmuj zawsze przed myciem naczyń czy kremowaniem rąk, turkus źle znosi tłuszcze.

Jeśli biżuteria lekko się zabrudzi obowiązują zasady podobne jak przy srebrze. Umyj pierścionek letnią wodą z odrobiną naturalnego mydła oraz osusz miękką szmatką.

Jeśli srebrna biżuteria to tylko od Polcarat Design

Twoje stare pierścionki już nieco Ci się znudziły? Zacznij wyszukiwanie wymarzonego pierścionka z turkusem na naszej stronie.

Pierścionek ze srebra, którego głównym elementem jest turkus na pewno ożywi Twoją kolekcję biżuterii. Na naszej stronie z pewnością znajdziesz kolczyki, które będą doskonałym uzupełnieniem biżuterii z turkusem.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep? Szybka i darmowa (dla większych zamówień) dostawa to z pewnością mocne atuty. Jesteśmy rodzimą firmą z tradycjami, a nasze srebro ma konkurencyjne ceny.

Znajdziesz u nas biżuterię w każdym stylu. Nie ważne czy masz do wydania 400,00 zł, 199,00 zł czy 50,00 zł - w każdym przedziale cenowym znajdziesz atrakcyjne propozycje.