Srebrny komplet z zielonym bursztynem KPL 1970 bursztyn

Polcarat Design
Sklep z biżuterią Polcarat Design: Swarovski, bursztyn, cyrkonia

Cena: 128,00 PLN 128

Dostępny w magazynie
Czas realizacji do 72h.

Brak w magazynie
Czas realizacji do 14 dni.

Nazwa: Srebrny komplet z zielonym bursztynem KPL 1970 bursztyn

kat. nr: KPL 1970

kategoria: Komplety

kolor: Zielony

Dostępne rozmiary:

Komplet składający się z kolczyków i wisiorka zdobiony zielonym bursztynem, oprawionym srebrem próby 925. Najbardziej ceniony w jubilerstwie bursztyn bałtycki nieprzerwanie ujmuje właściowościami i ciepłem koloru całe rzesze miłośniczek. Uniwersalny wzór przypadnie do gustu zarówno wielbicielkom klasyki jak i nowoczesnego designu. Będzie stanowić subtelny, ale zarazem wyrazisty dodatek do każdego stroju.  Do kompletu istnieje możliwość zakupu pierścionka oraz bransoletki.

Dostępna w naszym sklepie biżuteria produkowana jest w siedzibie naszej firmy w Rumi z dbałością o detale, jakość, trwałość wyrobu i oryginalność wzornictwa. Produkt podobnie jak inne rzeczy w naszym sklepie,  pakowany jest w ozdobne pudełeczko dzięki czemu może być gotowym do wręczenia prezentem na dowolną okazję.

Uwaga: ze względu na naturalne pochodzenie kamienia jakim jest bursztyn oraz na fakt, że jest on zawsze na swój sposób unikatowy, poszczególne kamienie mogą się nieznacznie różnić od występujących na zdjęciu.

 

waga :  ok. 6,2  g

Wymiary:   kolczyki: długość z zapięciem ok. 4,1 cm, szerokość ok. 0,4 cm

                  wisiorek: długość razem z zawieszką 4,3 cm, szerokość ok. 1 cm

kamień:  bursztyn bałtycki, kolor zielony


Polcarat | BLIM.pl