Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii (więcej informacji).
Wyłączenie plików cookies może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu lub ograniczyć jego dostępność.zamknij
Srebrne oksydowane kolczyki z kryształami Swarovski K 2030 Montana
  • Srebrne oksydowane kolczyki z kryształami Swarovski K 2030 Montana
  • Srebrne oksydowane kolczyki z kryształami Swarovski K 2030

Srebrne oksydowane kolczyki z kryształami Swarovski K 2030

43,90 zł
Kolor
  • Montana
  • Aquamarine
  • Scarabaeus
Ilość
Dostępny w magazynie

Kolczyki srebrne próby 925 zdobione kryształami Swarovski 4320 w różnych wariantach kolorystycznych. Kryształ Scarabaeus inspirowany pancerzem chrząszcza o tej samej nazwie zachwyca feerią barw, gdzie dominującym kolorem jest zielony , przechodzący gdzieniegdzie w róż czy fiolet. Kryształy Montana (granatowy) czy Aquamarine (błękitny) to z kolei bardziej klasyczne i zarazem najchętniej kupowane kolory biżuterii z kryształami Swarovski.

Wykonane ze srebra próby 925 kolczyki zdobione kryształami Swarovski w jednym z trzech wariantów kolorystycznych: błękitnym (Aquamarine), ciemnoniebieskim (Montana) czy nowością w ofercie Swarovski inspirowaną pancerzem chrząszcza - Scarabaeus. Ten ostatni niezwykle elegancki kryształ zdominowany jest przez różne odcienie zieleni z przebłyskującymi gdzieniegdzie różem i fioletem. Delikatna, nieprzytłaczająca oprawa kamieni z oryginalnym wzorkiem u dołu, wydobywa ich blask i piękno. Kryształy lśnią cudnie w świetle słonecznym i sztucznym. Kolczyki będą wisienką na torcie w przypadku każdej stylizacji. Do kompletu w sklepie dostępny jest wisiorek oraz bransoletka, z którymi stworzą one niepowtarzalny zestaw.

Biżuteria dostępna w naszym sklepie produkowana jest od ponad 30 lat w siedzibie naszej firmy - w Rumi z dbałością o detale, trwałość wyrobu oraz oryginalność wzornictwa.

waga: 4 g
wymiary: długość wraz zapięciem 3,6 cm, szerokość ok. 1 cm
kamień: kryształy Swarovski Elements Fancy Stones #4320 Montana/ Aquamarine/ Scarabaeus

K-2030
3 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: