zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii (więcej informacji).
Wyłączenie plików cookies może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu lub ograniczyć jego dostępność.Targi targi i po targach...

Targi targi i po targach...

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach AMBERIF 2014! Przypominamy, że jak co roku można nas było spotkać w marcu na międzynarodowych targach bursztynu AMBERIF. Oczywiście na naszym stoisku mogli Państwo zobaczyć zdecydowanie więcej niż tylko biżuterię z bursztynem, można wręcz powiedzieć, że dominowały produkty z kryształami Swarovskiego, cyrkoniami i innymi kamieniami szlachetnymi. W tym roku pierwszy raz mieliśmy przyjemność zaprezentować kolekcję produktów związanych z uroczystością chrztu. Przygotowaliśmy serię łyżeczek oraz smoczków - idealnych pamiątek tego pięknego wydarzenia.

Jest nam przykro tylko z jednego powodu - że nie udało się ze wszytkimi porozmawiać, przyjąć i ugościć. Postaramy się na przyszły rok przygotować większą ekipę obłsugi stoiska tak by nie musieli Państwo oczekiwać na kontakt z nami. Dziękujemy jednak ze wszelkie przejawy sympatii i miłe słowa dotyczące naszych produktów. Zgodnie z zapowiedziami nie spoczniemy na laurach i będziemy stale pracować nad jakością naszej biżuterii oraz nad nowymi projektami pierścionków, kolczyków czy wisiorków.

Tym, którym nie udało się do nas dotrzeć polecamy kontakt e-mailowy oraz obserwację naszych poczynań na portalach Facebook, Youtube czy Pinterest. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Do zobaczenia na  AMBERIF 2015!

Wszystkie komentarze