Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii (więcej informacji).
Wyłączenie plików cookies może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu lub ograniczyć jego dostępność.

zamknij
Łatwiej, ładniej i wygodniej w Polcarat Design!

Łatwiej, ładniej i wygodniej w Polcarat Design!

Chcieliśmy uprzejmie poinformować o zmianach jakie miały miejsce w naszym sklepie w ostatni weekend. W celu ułatwienia Państwu zakupów w naszym sklepie zmieniliśmy szatę graficzną oraz wiele funkcjonalności. Na pewno łatwiejsze będzie korzystanie z naszego serwisu na urządzeniach mobilnych (telefonach, tabletach).

strona na mobajlu

Zrobiliśmy również porządek z produktami i teraz np. już nie trzeba szukać po całym sklepie kolczyków z wybranego modelu ale w innym kolorze. Dodatkowo zmieniliśmy układ tak by fani kamieni naturalnych mogli wybierać tylko i wyłącznie wśród korali, turkusów czy malachitów wybierając sekcję kamienie -> wybrany kamień. Wydzieliliśmy również sekcję z biżuterią pozłacaną oraz tą dla Panów. Wszystko po to by zakupy przebiegały sprawniej i wygodniej.

nowa szata sklepu

Przygotowaliśmy dużo udogodnień funkcjonalnych, które zauważycie podczas składania zamówienia i jego realizacji. A to na pewno nie koniec zmian!

Niestety jak to bywa przy tak dużych wdrożeniach, przez najbliższe dni mogą pojawiać się jeszcze drobne usterki, jednak usilnie pracujemy by było ich jak najmniej i jak najszybciej zostały usunięte.

Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania nowej odsłony Polcarat Design.

Życzymy udanych zakupów!

Wszystkie komentarze