Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii (więcej informacji).
Wyłączenie plików cookies może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu lub ograniczyć jego dostępność.

zamknij
Biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. To właśnie tego dnia Państwo Młodzi są w centrum uwagi wszystkich ludzi biorących udział w ceremonii zaślubin oraz wszystkich gości weselnych. W tym dniu Panna Młoda musi wyglądać niczym królowa, a wszystkie elementy jej stroju muszą tworzyć spójną i wyjątkowo atrakcyjną całość.

Biżuteria ślubna

Obok sukni ślubnej, obowiązkowym elementem stroju Panny Młodej jest biżuteria. Musi być ona dobrana w taki sposób, by nie przyćmiła sukni, a stanowiła wyłącznie dodatek. Wszelkie wisiorki, kolczyki, bransoletki czy pierścionki inne, niż zaręczynowy są mile widziane, ale pod warunkiem, że nie będą się zbytnio rzucać w oczy, a stanowić subtelny i atrakcyjny dodatek.

Srebro czy złoto?

Przed tym dylematem staje wiele kobiet, które przygotowują się do ślubu. Wbrew pozorom, lepszym rozwiązaniem jest biżuteria srebrna - zwłaszcza, gdy Panna Młoda ma białą suknię, blond włosy i jasną karnację skóry. Biżuteria ze złota mogłaby się wydawać zbyt krzykliwa nawet u kobiety o ciemnych włosach i ciemnej karnacji. Na tle białej lub kremowej sukni mogłaby zbyt mocno kontrastować. Doskonałym elementem upiększającym biżuterię Panny Młodej są delikatne, subtelne kryształki. Biżuteria z cyrkoniami - najlepiej przezroczystymi nada jeszcze więcej szyku i klasy. W niektórych stylizacjach można stosować również kryształki Swarovski.

kolczyki crystal kolczyki cyrkonia

Srebrna biżuteria z cyrkoniami ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę w stosunku do biżuterii ze złota - jest nieporównywalnie tańsza. To ważny atut zwłaszcza podczas przygotowań do wesela, kiedy to wydatków nie brakuje.

kolczyki z cyrkoniami bransoletka z cyrkoniami

Biżuteria Swarovski

Swarovski to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów biżuterii ozdabianej kamieniami z tak zwanego szkła kryształowego. Ponadczasowe wzornictwo oraz niebywałe wyczucie smaku sprawia, że biżuteria pochodząca od tego producenta cieszy się dużym uznaniem wśród Nowożeńców. Kolczyki, bransoletki czy wisiorki mogą być doskonałym uzupełnieniem ubioru Panny Młodej, Świadkowej oraz członków najbliższej rodziny. Doskonale mogą sprawdzić się na przykład te kolczyki czy bransoletka,

Wszystkie komentarze