zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii (więcej informacji).
Wyłączenie plików cookies może spowodować nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu lub ograniczyć jego dostępność.Turkus — cyjanowe piękno
sie 08TH, 2019

Turkus — cyjanowe piękno

Turkusy przez pewien czas wypadły z mody. Jakiś czas temu ponownie wróciły do łask, odzyskując dawną aprobatę pań z całego świata. Czym jednak w ogóle jest ten rzadki kamień, do jakich stylizacji go nosić oraz jak nie dać się nabrać na podróbkę?

Kontynuuj czytać
Jak dbać o srebrną biżuterię?
sie 08TH, 2019

Jak dbać o srebrną biżuterię?

Piękne bransoletki, pierścionki od babci, łańcuszki otrzymane jako prezent — każda kobieta posiada w swoich zbiorach srebrne precjoza, o które chce dbać, aby ciągle przyciągały wzrok i błyszczały jak nowe nawet po latach. Niestety, wiele osób opiera się na utrwalanych z pokolenia na pokolenie poradach, które nie zawsze działają na korzyść naszych błyskotek. Jak zatem dbać o nasze skarby i czego kategorycznie się wystrzegać?

Kontynuuj czytać
Jakie kolczyki wybrać?
sie 08TH, 2019

Jakie kolczyki wybrać?

Odpowiednio dobrana biżuteria podkreśla nie tylko urodę jej właścicielki, ale również kreację czy strój, jaki ma akurat w danej chwili na sobie. Kolczyki odgrywają tu szczególną rolę, ponieważ źle dopasowane mogę zwiększyć optycznie twarz kobiety i spowodować, że jej odbiór wizualny będzie odbiegał od tego wymarzonego. Jakie są zatem najpopularniejsze wybory, jeśli chodzi o kolczyki eleganckie oraz na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze?

Kontynuuj czytać
Wyjątkowy prezent rocznicowy
cze 13TH, 2019

Wyjątkowy prezent rocznicowy

Każda okazja jest warta świętowania. Niezależnie od tego, czy jest to rocznica ślubu, czy data pierwszego spotkania, warto jest ją uczcić w jakiś szczególny sposób. A jakiż jest lepszy sposób na uczczenie wyjątkowej okazji niż prezent, który przez kolejne lata będzie służył i przypominał drugiej połówce o wyjątkowym uczuciu?

Kontynuuj czytać
Biżuteria z kryształami Svarowskiego
cze 11TH, 2019

Biżuteria z kryształami Svarowskiego

Kryształy Swarovskiego to wysokiej jakości wyroby ze szkła ołowiowego, które aktualnie można znaleźć w biżuterii, ubraniach oraz wielu innych akcesoriach. Ich błyszcząca struktura i ciekawe kształty zostały dopracowane przez Daniela Swarovskiego pod koniec XIX wieku, kiedy to dokonał wielkiego odkrycia w dziedzinie szlifowania kryształów. Takiej precyzji cięcia nie dało się osiągnąć za pomocą szlifowania ręcznego. Teraz biżuteria z ozdobnymi kamieniami jest znana i wybierana przez kobiety na...

Kontynuuj czytać